Výstavy

(tabulka dole) 
Hotel Pyramida Praha
 
Měli jsme místo zkraje u zdi, za klec jsme se sotva vešli a tak jsme volili raději se stále procházet po výstavě. A bylo na co se dívat, sešly se tu nejkrásnější kočky ze široka daleka:-)  Irbis se také moc líbil a paní posuzovatelka mu na posuzovatelský list nalepila dvě srdíčka a zlatého smajlíka a dala známku EX 1. Radost z výstavy mi pokazilo zjištění, že jsem tam někde pod židlí nechala poměrně drahou kosmetiku pro svého huňatého krasavce, kterou jsem tam ten den koupila. Přišla jsem na to až v neděli večer. Škoda.

Praha Stromovka 18.12.2010

Ve Stromovce se nám velice líbilo, protože se nám dařilo. Posuzovatelka byla z Annie opět nadšená, hlavně z jejích krásných jantarových očí, a narozdíl od Olomouce nebyla žádná vážná konkurence a tak si vybojovala svůj první CAC. Její úspěch však bledl v kontrastu se dvěma poháry a třemi kokardami jejího kamaráda Nicholause.

Olomouc 5.12.2010

Výstava v Olomouci byla veskrze náročná, nejen proto, že počasí bylo naprosto nesnesitelné, ale i atmosféra samotné výstavy tím byla protkána. Spousta koček po sobotě onemocněla, takže byly v neděli trochu zmatky. Annie dostala nový pelíšek, aby nám nenastydla a okouzlovala tím své okolí. Posuzovatelka byla z Annie nadšená, nicméně byla velká konkurence a tak nám skončila pouze s V4.

Kladno 28.11.2010

Do Kladna cestovala Annie společně se svými kumpány Ibisem a Nicholausem. Cesta byla náročná, jelikož počasí moc nepřálo. Všechny kočky prošly veterinární prohlídkou a mohlo se pokračovat na stolky posuzovatelů. Annie byla klidná až flegmatická, setkala se s majiteli jejího bratra Alfa a stejně jako on si odnesla příjemný posudek s V2.

Praha Kongresové centrum 17.10.2010

Výstava v kongresovém centru byla velice příjemná. Annie byla na výstavě po dlouhé době, proto není divu, že se jí moc nelíbilo, když na ní lidé koukali a ťukali na sklo, nicméně po chvíli se otrkala a jen spala. Odcházeli jsme s příjemným ohodnocením V2. Zároveň jsme odešli s novým přírůstkem Nicholausem Kočky ze severu * CZ - Norský lesní kocour, o kterém se můžete více dovědět na jeho stránkách: Nicholauskockyzeseveru.blogspot.com .

Liberec 3.10.2009

Annie byla poprvé na výstavě společně se svojí "tetou" Amálkou z chovné stanice Flossypaw. Ve vystavovací kleci byla velice klidná a komunikovala s okolím. Posuzovateli se velice líbila, dostala V1 a nominaci do BIS, kde ji však porazilo ruské kotě.


Výstavy Ibis Indigo Ragbur

 
Výstavy - místo Datum Posuzovatel Třída Hodnocení
MVK Kladno 27.11.2010 Marie Říhová 12 změna barvy
MVK Flora Olomouc 5.12.2010 Květoslaval Mahelková 12 V1
MVK Hotel Pyramida Praha 5.3.2011 Rautio Kristina 11 EX 1
Výstavy Annie Flossy Paw


 Výstava - místo
datum
posuzovatel
třída
hodnocení
MVK Liberec 
3.10.2009
MUDr. Květa Mahelková
12
V1
MVK Kongresové centrum Praha
17.10.2010
Helene Reiter
9
V3
MVK Kladno
27.11.2010
Ad de Bruijn
9
V2
MVK Flora Olomouc
5.12.2010
Thea Friškovec
9
V4
MVK TK Sparta Praha
18.12.2010
Marie Westerlund
9
CAC